Giresun Üniversitesi yarı finali kaptı | Yeni Giresun Gazetesi Haber Sitesi. Giresunu, Giresunsporu ve Yeşilgiresun Belediyesporu buradan takip edin
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Giresun Üniversitesi yarı finali kaptı27.04.2018 10:34

Giresun Üniversitesi yarı finali kaptı

Giresun Üniversitesi yarı finali kaptı


İstanbul Üniversitesine yenildiler ikinci oldular


Bu haber 594 kez okundu.

Ünilig Erkekler Voleybol Finalleri B Grubu’nda erken final niteliğindeki maçta kazanan Giresun Üniversitesini yenen İstanbul Üniversitesi oldu.

İki takımda maça oldukça hırslı başladı, İstanbul Üniversitesi bulduğu seri ile bir ara farkı açsa da Giresun Üniversitesi rakibini önce yakaladı ve ilk seti 25-21 önde bitirdi.

İkinci sette salonda İstanbul Üniversitesi fırtınası esiyordu. Etkili hücum eden İstanbul Üniversitesi bu sefer Giresun Üniversitesine yakalama şansı tanımadı ve seti 18-25 önde götürdü. Giresun Üniversitesi’nde Kaptan Celil ikinci periyottaki itirazları sonucunda sarı kart gördü. Üçüncü periyotta ise tam bir çekişme yaşandı ve set sona ererken tabelada yazan skor 26-24 ile İstanbul Üniversitesi lehine oldu. Çekişmeli giden maçta seti kazanma sırası Giresun Üniversitesi’ndeydi ve 25-18 ile seti önde bitirmeyi başardı.

Kazananın tie-break ile belirlendiği maçta seti 15-13 alan İstanbul Üniversitesi bu heyecan dolu maçı kazanarak gruptan lider çıkmayı başardı.

Müthiş mücadelesine rağmen son anda kaybeden Giresun Üniversitesi ise B Grubunu ikinci bitirerek yarı final biletini kaptı.

 


Diğer AMATÖR SPOR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.yenigiresun.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright