“Yeniden büyük hedeflere” | Yeni Giresun Gazetesi Haber Sitesi. Giresunu, Giresunsporu ve Yeşilgiresun Belediyesporu buradan takip edin
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> “Yeniden büyük hedeflere”09.10.2017 19:07

“Yeniden büyük hedeflere”

“Yeniden büyük hedeflere”


Adalet ve Kalkınma Partisi Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, "Yeni bir yönetim oluşturmayıp mevcut il yönetimiyle bu aşamada devam eden ilçe kongrelerini, belde atamalarını, gençlik ve kadın kolları kongrelerini yaparak en son il kongresini yapacağız." dedi.


Bu haber 103 kez okundu.

Şenlikoğlu, Yeşilgiresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlediği basın toplantısında, eski Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü’nün vefatı nedeniyle yeni görevine atandığını anımsattı.

 Partide ve Giresun’da çok sevilen ve bu davaya ciddi emekler veren Tütüncü’yü saygı ve rahmetle andığını ifade eden Şenlikoğlu, teşkilatın ve kentin Tütüncü’yü hiçbir zaman unutmayacağını kaydetti.

 Şenlikoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatının kuruluşundan bu yana hep içinde olduğunu belirterek, "Hangi durumda hangi görev düşüyorsa yapmaya çalıştık, görevimizi yerine getirmeye çalıştık. AK Parti’nin Türkiye’de yola çıktığı tarihten itibaren gösterdiği değişimin farkındayız. Bazen eleştiriler oluyor ama gerçek var ki AK Parti bu şehrin teminatıdır." ifadesini kullandı.

 Mevcut Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilatıyla birlikte kongreye kadar süreci devam ettireceklerini dile getiren Şenlikoğlu, şöyle devam etti:

 "Yeni bir yönetim oluşturmayıp mevcut il yönetimiyle bu aşamada devam eden ilçe kongrelerini, belde atamalarını, gençlik ve kadın kolları kongrelerini yaparak en son il kongresini yapacağız. İki ilçenin kongresi yapıldı, muhtemelen bu hafta içerisinde ilçe kongrelerinin tarihleri belli olacak. Durmadan yola hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Sürecin ne olacağı beklentisi vardı, bu beklentiyi de karşılamak niyetiyle yeniden büyük hedeflere diyerek yola devam ediyoruz. Hızla yol almamız gereken bir süreç içerisindeyiz."

 Şenlikoğlu, iyi niyetle birlikte hareket edeceklerini ifade ederek, "Dışarıda bırakacağımız bir tek arkadaşımız yok. Farklı fikirleri olan da bizim arkadaşlarımız, bunları diyalogla aşacağız." diye konuştu.


Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.yenigiresun.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright