Batlama yolu için yetkililere çağrı | Yeni Giresun Gazetesi Haber Sitesi. Giresunu, Giresunsporu ve Yeşilgiresun Belediyesporu buradan takip edin
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Batlama yolu için yetkililere çağrı12.10.2017 18:37

Batlama yolu için yetkililere çağrı

Batlama yolu için yetkililere çağrı


Giresun merkez Alınca Köyü Muhtarı Hüseyin Bayraktar, yaklaşık 9 ay önce başlayan ancak henüz tamamlanamayan Batlama yolunu sordu.


Bu haber 314 kez okundu.

“Batlamalılar cezalandırılıyor mu?” diye soran Bayraktar, yolun turizm merkezlerine ve 33 köye hizmet verdiğini hatırlattı.

 Batlama köprüsü başından küçük sanayiye kadar yapılacak olan planlı yol çalışmasının yaklaşık 9 ay önce başladığını kaydeden Bayraktar, yetkililere şu çağrıyı yaptı:

 “Bu yol 9 ay önce başladı ancak bir türlü bitmek bilmiyor. Hiçbir siyasetçi de bunları görmüyor mu? Batlamalıların bir cezası mı var. Yılan hikayesine dönen bu yol 33 köye hizmet veriyor. Ayrıca turizm amaçlı Çaldağ, Kulakkaya ve Bektaş yaylalarına da geçit veriyor. O insanların araçları her gün bu yol nedeniyle arızalanıyor. Bu insanların suçu nedir. Batlamalıların hiç sahibi yok mu? Yoksa bu bölgede yaşayan insanların bir cezası mı var? Bu patates tarlasına, çamur deryasına birileri çıkıp ‘durun bakalım, bu yol neden bitmiyor’ diyemiyor. Yapılmayacaktı neden yolumuzu yıktınız. Bizlere bu çileyi çektirenlere Batlamalılar adına soruyoruz ve yetkilileri göreve davet ediyoruz.”

 


Diğer GÜNDEM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.yenigiresun.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright